Aanmeldingen congres Westrand Alkmaar op 18 november 2009
1975
Theo Lammerts
Fred Louter
Rob Struyk
Leon Terlouw
Willem van Twisk
albert vonk
1977
Peter de Vries
Bert Kuipers
Ted Schotten
1978
Peter Donckerwolcke
Marcel Stoop
Peter Van Langen
Nico Wijte
1979
Gerard de Boer
Ed Freriks
Jacob Groot
Jan Jorna
Martin Nap
1980
Joep Beerse
Hans Butter
Dirk van Meegdenburg
1981
Cor Achterberg
A. Albers
Arjen Groot
Wim Lemmers
1982
Joep van der Peet
1983
Henri Boersen
Rob Niele
Ewald Scholten
Peter Twisk
1984
Peter Groenveld
Bouke Klein
Clarien Slot
Kees Uiterwijk Winkel
1985
Ronald Blanken
1987
Jeroen Mooij
Dick Specht
Onno Witvliet
1988
Fred Doodeman
1989
Jeroen van Leusen
1990
Arrien Borst
Richard Leijen
Frank Zeggeren, van
1991
Jean Nijs de
Ton Verduin
1992
Mark Brattinga
Sander Brouwer
Martin de Ruiter
Rob Jongenburger
Steven van Hees
1993
Edwin Besseling
Ronald Hogeterp
Eric Luken
1994
Marieke Klaver
1995
Remco Bollweg
Ronald de Jong
Peter Kerkhoff
Paul Opdam
1996
Marcel Roet
Bart Visser
1997
Rob Konijn
Robbert van der Veer
1999
Jan Buisman
Piet Jonges
2000
Bart Bos
Ruud van 't Hek
Edwin van Veen
2001
Melle Ketting
Jeroen Steenbergen
Wouter Stuive
Walter van de Reep
Rens van Twisk
2002
Silvo de Haas
Jan Theo Hoefakker
Martijn Ridder
Bas van den Heuvel
2003
Laurens Kalwij
Steven Koper
Ronald Looijesteijn
Bart Noordhoek
Joost Slooves
Dirk Westerink
2004
Stefan Bakker
Rens Groeneveld
Hans Meijne
Jeroen van Rijn
2005
Kees Dekker
Freek Schulp
Foppe Timmer
Boris Wilberink
2006
Goaitske de Vries
Bart Dekker
Bouke Doornbos
Roel Heddes
Paul Kuiper
Tim Telleman
Rob van 't Hoff
Kevin van Duijn
Hugo Vrieling
2007
Mike Koeckhoven
2008
Robin Griffith
Rick hollenberg
Ferry Kager
2009
Martin de Koning
Martijn Groot
Patrick IJnsen
Rudy Leek
Paul Mul
Jan-Willem Nell
Frank Smit
Bas Stengs
Bart van der Laan
Ben Visser
Jaap Weijers
bedrijf / instelling
Thijs Baar van (Croon)
JJ Beelaerts van Blokland (VNO-NCW West)
Joep Beerse (Kwinfra Milieu)
Walter Benecke (bedrijf)
Reinoud Bliek (Linkin Business)
Reinoud Bliek (Linkin Business)
Carolien Blokland (AG Vastgoed bv)
Paul Bollen (stichting sportbureau alkmaar)
Annalies Bolten (Wijkvereniging Westvleugel)
Ed Bregman (Bregman Bedrijfsmakelaarij o.g. B.V.)
Hugo Buis (Grontmij)
Alexander de Baar (RWS)
Germaine de Baar-Greefkes (hhnk)
Hans de Jong (Kennemer Haeve Groep)
Freek de Miranda (Bregman Bedrijfsmakelaarij o.g. B.V.)
Fred de Rijcke (Breddels Architecten)
Henk de Vries (gemeente Heiloo)
Hugo den Hartog (Kwinfra Adviesbureau Civiele Techniek BV)
Hans Disch (24i Groep)
Rik Duijn (Zuiderzeehaven)
Benny Duimel (Mulder Obdam Ontwikkeling B.V.)
Rian Duinmeijer (Duwabo)
Rob Erades (Sauna Oase)
Hans Eskens (Actus Notarissen)
Ada Gallis (Midi Center Bedrijfshuisvesting)
Siem Goede (K.Dekker b.v. Krabbendam)
Han Hartman (Grontmij)
Arnold Henselmans (Henselmans Bouwbedrijf)
Ron Huiberts (Noordeloos Elektro)
A.C. (Ton) Jansen (Van Wijnen Noord B.V.)
Cor Klaassen (Grontmij Nederland BV)
Marc Klamer (IDIM BV)
Anton Klaver (Klaver Building BV)
J (Hans) Koerts (Croon Elektrotechniek B.V.)
Gerben Kossen (Grontmij)
Rob Kossen (Mulder Obdam Bouw)
H.A. Krijnen (Holland Art Management B.V.)
Stefan Meijer (Gemeente Heiloo)
Jeroen Meijne (Gem Heerhugowaard)
Anja Muller (CNL Management)
Ester Negenman (gem. Heiloo)
Arjan Noordeloos (Wester Tophoff Advocaten)
Rein Pastoor (Golden Tulip Alkmaar)
Danielle Raven (stichting sportbureau-alkmaar.nl)
Bert Rotteveel (Rotteveel M4)
André Scheirlinck (Sophista Interconsult)
Maarten Schiphorst (Media Support Alkmaar BV)
Gijs Schot (Schot Infra)
Marc Schots (Van Wijnen Heerhugowaard B.V.)
Wim Jan Schotten (gemeente beemster)
Tijmen Schrauwers (Mulder Obdam Ontwikkeling B.V.)
Ted Schulten (HendriksSchultenArchitecten)
Joeri Stoop (Kennemer Haeve Groep)
Patricia Tak (24i Groep)
Arie Te Velde (Dura Vermeer)
Gerry Teerenstra (GTP Vastgoedontwikkelaar)
Kees Tegel (KPMG Accountants N.V.)
Peter Valbracht (Great Business)
Dick van Asperen (scholengemeenschap Willem Blaeu)
Maxime van der Haring (GGN)
E.C.W. van der Poel (Schenkeveld Advocaten)
Lars van der Welle (ING N.V.)
Guido van Elst (Rotteveel M4)
Marloes van Heeteren (HendriksSchultenArchitecten)
Michiel van Hoof (AM-Noord-Holland)
Kees van Raam (Vos' Projectontwikkeling Alkmaar)
Erik van Soest (Inholland)
Peter van Veen (Golden Tulip Alkmaar)
Theo Verdonschot (Unica)
Gijs Jan Vermeij (Grontmij)
Tjaart Vos (MERLINS TOUCH; Waarde, Wonen & Water)
Frans Wolfs (Ondernemend Heiloo)
David Zentveldt (Kennemer Haeve Groep)
Jasper Zwemmer (Koss Vastgoed)
Deskundige
Jan Folkerts
Oud Deskundige
Joost Negenman
Oud Docent
Pieter A.H. Hoogcarspel
Sponsor
Rens Blommaert
Jeroen Erkamp
Peter Everaardt
Siem Goede